1171608
Jan Kenneth Weckman
(Född 1946)
Jan kenneth weckman, akvarell, signerad och daterad  1979

JAN KENNETH WECKMAN, akvarell, signerad och daterad 1979

"Tillvaro i vardande", 28x30 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

80
853
89
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
11 sep 20:45
80 EUR
10 sep 18:52
45 EUR
9 sep 21:33
40 EUR
4 sep 11:15
30 EUR