1171612
Per Stenius
(1922-2014)
Per stenius, akvarell, signerad och daterad 1957

PER STENIUS, akvarell, signerad och daterad 1957

Landskap, 22x31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1
Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

55
587
61
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
14 sep 20:45
55 EUR
7 sep 8:33
50 EUR
7 sep 7:42
30 EUR