Konst Rysk konst
1171620
Ilja Jefimovitj Repin
(1844-1930)
Ilja jefimovitj repin, teckning, signerad och numrerad nr 18

ILJA JEFIMOVITJ REPIN, teckning, signerad och numrerad nr 18.

Landskap, 10x15 cm.

Ej examinerad ur ram.

Joachim Borgström
Joachim Borgström
Specialist klassisk konst, möbler, konsthantverk och silver
+358 (0)50 476 0421

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
700 EUR