Konst Skulptur
1171842
Johan Tobias Sergel, kopia efter
(1740-1814)
Johan tobias sergel, kopia efter. medaljong, gips, 2000 tal

JOHAN TOBIAS SERGEL, kopia efter. Medaljong, gips, 2000-tal.

"Sofia Magdalena". (1746-1813). D. 67 cm.

Nagg.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
4 000 SEK