1171904
FIGURGRUPP, porslin. Royal Copenhagen, "Kyssen", 1900-tal.
Figurgrupp, porslin. royal copenhagen, "kyssen", 1900 tal

Målad dekor. Modellnummer 1132. Höjd 48 cm.

Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L30 - Visas på begäran

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
5 000 SEK