Design Möbler
1172000
Art Déco
Bokhyllor, ett par. art deco, 1930 tal

BOKHYLLOR, ett par. Art deco, 1930-tal.

Bonad björk. Längd 125, djup 26 cm, höjd 93 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Smärre fanerskador.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
4 000 SEK