Smycken Armband
1172437
GULDARMBAND 18K guld, 42,3 g
Guldarmband 18k guld, 42,3 g
Guldarmband 18k guld, 42,3 g
Guldarmband 18k guld, 42,3 g
Guldarmband 18k guld, 42,3 g

Längd och bredd ca 20 x 2 cm. Gåvogravyr.

Slitage. Repor.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
15 000 SEK