1172463
HÄNGE m KEDJA, 18K guld, svart emalj 2 pärlor, hänge stämplat 1879, 19,4 g
HÄnge m kedja, 18k guld, svart emalj 2 pärlor, hänge stämplat 1879, 19,4 g.

Längd ca 80 cm. Hänge ca 8 x 3 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46-76-209 59 81

Slutpris
5 400
501
557
Utropspris
6 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
2 okt 10:50
5 400 SEK
30 sep 13:43
1 111 SEK
29 sep 9:43
1 000 SEK