Konst Modern svensk konst
1172477
Jan Naliwajko
(Född 1938)
Jan naliwajko, olja på duk, signerad j. naliwajko och daterad 1972

JAN NALIWAJKO, olja på duk, signerad J. Naliwajko och daterad 1972.

Ansikte. Påbörjad målning signerad J. Naliwajko 1972 à tergo. 88 x 62 cm.

Helhetsintrycket är mycket gott.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
4 000 SEK