Konst Modern svensk konst
1172481
Birger Birger-Ericson
(1904-1994)
Akvarell, signerad och daterad  30

BIRGER BIRGER-ERICSON, gouache/akvarell, signerad och daterad -30.

"Ett återseende". I. 34 x 31 cm.

Ej examinerad ur ram.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L131
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
156
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
8 sep 22:58
1 500 SEK
8 sep 12:26
1 100 SEK
4 sep 16:52
1 000 SEK