Design Konstglas
1172521
Helena Tynell
(1918-2016)
Helena tynell, vas, glas, signerad napapiirin taidelasi finland helena tynell

HELENA TYNELL, vas, glas, signerad Napapiirin Taidelasi Finland Helena Tynell.

Höjd 25 cm, bredd c. 22 cm. Bär etikett.

Smärre slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design

Utropspris
400 EUR