Konst Modern svensk konst
1172575
Waldemar Lorentzon
(1899-1984)
Waldemar lorentzon, olja på pannå, signerad

WALDEMAR LORENTZON, olja på pannå, signerad.

"Los Muchachas". 56 x 24 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
10 000 SEK