Konst Modern svensk konst
1172604
Madeleine Pyk
(Född 1934)
Madeleine pyk, akvarell, signerad och daterad 1977

MADELEINE PYK, akvarell, signerad och daterad 1977.

"Svampplockare". I. 18 x 25,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
2 500 SEK