Konst Skulptur
1172876
Lennart Källström
(Född 1920)

LENNART KÄLLSTRÖM, skulptur, brons, signerad och numrerad 3/5.

Stående kvinna, stämplad H Bergman, cire perdue. Höjd 31 cm.

Smärre slitage.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
2 500 SEK