Möbler Fåtöljer & Soffor
1172909
TRÄDGÅRDSSOFFA, Byarum 1900-talets andra hälft.
TrÄdgÅrdssoffa, byarum 1900 talets andra hälft

Målad aluminium. Träribbor i rygg och sits. Längd 174, sitthöjd 43, höjd 76, djup 60 cm.

Smärre slitage. Märken. Repor. Torrsprickor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Utropspris
3 000 SEK