Möbler Bord
1172911
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, Gloster, England. 2000-tal.
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 delar, gloster, england. 2000 tal

Rektangulärt bord och fyra ihopfällbara karmstolar. Märkta Gloster Made for Life. Bord längd 146, bredd 79, höjd 72 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
6 000 SEK