Design Konstglas
1172971
Edward Hald
(1883-1980)
Edward hald, vas, graal. orrefors, signerad

EDWARD HALD, vas, graal. Orrefors, signerad.

Rand dekor i lila. Höjd 20 cm.

Smärre naturlig spricka vid mynning. Annars smärre slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
103
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
19 sep 19:15
1 000 SEK
14 sep 11:59
800 SEK
14 sep 11:59
725 SEK
14 sep 11:52
500 SEK