Samlarföremål Leksaker
1172972
DOCKA, sk. China Head samt dockmöbler, bl a Gemla. 1800-1900-tal.
Docka, sk. china head samt dockmöbler, bl a gemla. 1800 1900 tal

Skador, slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32
Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 000
94
104
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
11 sep 14:41
1 000 SEK
11 sep 14:41
750 SEK
11 sep 1:30
700 SEK
7 sep 18:16
500 SEK
6 sep 6:41
300 SEK