Konst Modern svensk konst
1172986
Nils Wedel
(1897-1967)

NILS WEDEL, gouache, signerad och daterad -35.

Utan titel. I. 34 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Slutpris
3 200
296
326
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 okt 16:53
3 200 SEK
28 sep 9:09
3 000 SEK
25 sep 18:25
1 100 SEK
25 sep 17:34
1 000 SEK
25 sep 16:34
555 SEK