Design Övrigt
1173018
Gunnar Cyrén
(1931-2013)
Gunnar cyrÉn, skulpturer, 2 st, silverplätterad zink, dansk designs, japan

GUNNAR CYRÉN, skulpturer, 2 st, silverplätterad zink, Dansk Designs, Japan.

Vattenbuffel och tjur. Längd 6-7 cm.

Slitage. Märken. Smärre nagg.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK