1173053
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL. olja på duk.
OkÄnd konstnÄr, 1800 tal. olja på duk

Skeppsbrott. 53 x 70 cm.

Lagningar, retuscher, krackelerad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
7 000 SEK