Design Konstglas
1173076
SULO TOMMOLA, VAS, glas, signerad Oy Kumela ST 48.
Sulo tommola, vas, glas, signerad oy kumela st 48.

Brunt glas. Slipad dekor med kvinnofigurer och stjärnor. Höjd 25 cm.

Smärre slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - V2
För information om transporter i Finland under den pågående strejken hos Posti.

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

135
1 439
149
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (6 bud)
13 nov 21:49
135 EUR
13 nov 21:48
115 EUR
10 nov 15:18
100 EUR
7 nov 14:23
90 EUR
5 nov 17:09
70 EUR