1173090
Burberry
(Född 1856)
Burberry, weekendbag 1970 tal
Burberry, weekendbag 1970 tal
Burberry, weekendbag 1970 tal
Burberry, weekendbag 1970 tal
Burberry, weekendbag 1970 tal
Burberry, weekendbag 1970 tal

BURBERRY, weekendbag 1970-tal.

Logomönstrad med svarta skinndetaljer, kombinationslås i gulmetall (märkt Presto 2356), invändigt ett mindre fack, utvändigt ett fack undertill med dragkedja, samt ett mindre sidofack med dragkedja, 48x36x33 cm

Repor. Märken. Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
3 000 SEK