Konst Grafik
1173106
Karel Appel
(1921-2006)
20. daterad  76
20. daterad  76

KAREL APPEL, färglitografi signerad och numrerad EA 13/20. Daterad -76.

Utan titel. P. 55 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
3 000 SEK