1173166
CARL EINAR BORGSTRÖM, vas Ystad-metall, signerad.
Carl einar borgstrÖm, vas ystad metall, signerad

Dekor, av stiliserad ödla; på tre cirkulära fötter. Märkt 'ceb Ystad-Metall Made in Sweden'. Höjd 16 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
2 000
188
208
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
21 aug 12:56
2 000 SEK
20 aug 22:58
400 SEK
20 aug 19:21
300 SEK