1173168
Stig Blomberg
(1901-1970)
Stig blomberg, fritidsflickan 1936, signerad

STIG BLOMBERG, Fritidsflickan 1936, signerad.

Signerad med initialer S.B samt stämplad Ystad-Brons Sweden. Höjd 20 cm.

Smärre slitage.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Slutpris
10 500
982
1 086
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (29 bud)
28 aug 21:45
10 500 SEK
8
28 aug 21:45
10 000 SEK
28 aug 21:42
9 700 SEK
8
28 aug 21:42
9 500 SEK
28 aug 21:39
9 200 SEK