Design Möbler
1173176
SATSBORD, 3 delar, 1950-tal.
Satsbord, 3 delar, 1950 tal
Satsbord, 3 delar, 1950 tal
Satsbord, 3 delar, 1950 tal
Satsbord, 3 delar, 1950 tal
Satsbord, 3 delar, 1950 tal
Satsbord, 3 delar, 1950 tal

Tre bord med skivor fanerade med teak. Ben av mörkbetsad bok. Längd 45, bredd 42, höjd 43-50 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK