Konst Grafik
1173178
PHILIPPE HUART
(Född 1953)
25
25
25

PHILIPPE HUART, färgserigrafi på duk, signerad och daterad '09, numrerad 23/25.

"Vibration", 80 x 80 cm.

Gott skick.

Maria Granfeldt
Maria Granfeldt
Chef inlämning Malmö
+46 (0)707 77 08 07

Utropspris
7 000 SEK