Design Övrigt
1173189
Toini Muona
(1904-1987)
Toini muona, relief, stengods, signerad tm arabia

TOINI MUONA, RELIEF, stengods, signerad TM Arabia.

Lövdekor mot olivgrön fond 33x32 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Specialist Design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
400 EUR