1173249
Hans J Wegner
(1914-2007)
Hans j wegner, matbord pp möbler danmark 1900 talets senare del

HANS J WEGNER, matbord PP-möbler Danmark 1900-talets senare del

Ek, en iläggsskiva à 56 cm medföljer, längd 150, bredd 130, höjd 71 cm, etikettmärkt

Bruksslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Slutpris
4 800
450
500
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
28 aug 18:27
4 800 SEK
28 aug 17:24
4 150 SEK
28 aug 14:44
3 125 SEK
27 aug 18:37
1 000 SEK