1173263
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, sjal "pareo aqua keepall rose".

LOUIS VUITTON, sjal "Pareo aqua keepall rose"

Bomulls- och sidenblandning. Ca 130 x 130 cm. I originalkartong.

Obetydligt ytslitage.

Proveniens

Originalkvitto medföljer.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK