1173304
Céline
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"
CÉline, väska, "phantom"

CÉLINE, väska, "Phantom".

Handväska i svart skinn med dekorativa stickningar. Ytterfack med dragkedja. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS Made in Italy" och numrerad. 33 x 30 x 27 cm.
Dustbag medföljer.

Fläckar invändigt. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V66
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 4 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
8 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)