Möbler Speglar
1173458
GOLVSPEGEL, Beligen, 1900-talets senare del.
Golvspegel, beligen, 1900-talets senare del.

Höjd 175 cm.

Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK