Konst Contemporary
1173476
Jim Dine
(Född 1935)
Jim dine, färglitografi signerad jim dine och numrerad 46/75.

JIM DINE, färglitografi signerad Jim Dine och numrerad 46/75.

Two ties från mappen "Oo La La" (with Ron Padgett), 1970. Bladstorlek 44,5 x 70 cm.

Ej examinerad ur ram.

Williams College 28

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
8 000 SEK