Konst Modern svensk konst
1173532
Walter Hirsch
(1935-2012)
Walter hirsch, gelatinsilverfotografier, 2 st, signerade walter hirsch med blyerts à tergo

WALTER HIRSCH, gelatinsilverfotografier, 2 st, signerade Walter Hirsch med blyerts à tergo.

"Midsommar 66" och "London 67". Stämplade Walter Hirsch à tergo. 25 x 20 cm.

Oramade. Mjuka hanteringsveck. Smärre kantskador.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK