1173599
Osmo Laine
(Född 1914)
Osmo laine, olja på beklädd skiva, signerad och daterad 1946

OSMO LAINE, olja på beklädd skiva, signerad och daterad 1946.

Grönskande vy. 61 x 50 cm.

Smärre slitage. Repa.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T41
Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

6 dagar 19 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
250 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)