1173613
Kaarle (Kalle) Löytänä
(1887-1952)
Kaarle (kalle) lÖytÄnÄ, olja på duk, uppfodrad på duk, signerad och daterad  20

KAARLE (KALLE) LÖYTÄNÄ, olja på duk, uppfodrad på duk, signerad och daterad -20.

Hemkomst. 66,5 x 67 cm.

Ställvis slitage. Krackelyr.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
300 EUR