Belysning Bordslampor
1173614
Sonja Katzin
(Född 1919)
Sonja katzin, bordslampa, asea, 1940 tal

SONJA KATZIN, bordslampa, ASEA, 1940-tal.

Stommen av mässing, delvis läderbeklädd. Totalhöjd 41 cm inkl tygskärm.

Senare beklädnad på skärmen. Elektrifieringen förnyad. Sedvanligt slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L20
Nan Jarjis
Nan Jarjis

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

1 dag 23 timmar
1 100
103
115
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
15 sep 9:11
1 100 SEK
13 sep 16:24
1 000 SEK