1173621
Liisa Leppiniemi
(Född 1933)
Liisa leppiniemi, monotypi, signerad och daterad  64

LIISA LEPPINIEMI, monotypi, signerad och daterad -64.

Lekande flickor. Passepartout 44,5 x 31 cm.

Smärre slitage. Veck. Ej examinerad ur ram.

Anja Lehtovuori
Anja Lehtovuori

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Utropspris
250 EUR