Samlarföremål Övrigt
1173628
SAMLING FÖRSTAMAJBLOMMOR. 1907-1986.
Samling fÖrstamajblommor. 1907 1986

Monterade i askar med mått 17 x 12 cm hopfällda.

Enstaka mindre skador, tex lim syns något igenom pappret på 1916 och 1918. Slitage på askar.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
8 000 SEK