Design Övrigt
1173642
Gaetano Sciolari
Gaetano sciolari, taklampa 1900 talets senare del

GAETANO SCIOLARI, taklampa 1900-talets senare del

För sex ljuspunkter, stomme av metall med slipade prismor, diameter 60, höjd ca 140 cm inkl kedja

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK