1173664
THE STUDIO, 14 vol, 1900-talets början.
The studio, 14 vol, 1900 talets början

Klotband, flertalet förlagets dekorerade. Volym 22, 23, 31, 36, 40, 42, 46, 47, 48, 53, 54, 55, 56, & 58. Från perioden 1901-13.

Åldersrelaterat slitage. Volym 22 saknar försättsblad och register och har ett par lösa planscher.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L29
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
3 000 SEK