1173698
Chanel
(Född 1910)
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska
Chanel, axelväska

CHANEL, Axelväska.

Axelväska i beige, quiltat Caviar-läder. Fodret i beige läder. Tre fack varav ett med dragkedja och tre fickor. Ett ytterfack. Märkt "CHANEL MADE IN ITALY", numrerad (år 2006-08). Dustbag.
Höjd 20 cm, bredd 35 cm.

Smärre slitage.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Slutpris
1 900
20 320
2 101
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (8 bud)
16 sep 20:27
1 900 EUR
16 sep 20:27
1 850 EUR
16 sep 20:26
1 800 EUR
16 sep 17:52
1 650 EUR
11 sep 19:34
1 586 EUR