Möbler Trädgårdsmöbler
1173704
TRÄDGÅRDSMÖBELMANG, 6 delar, 1900-tal.
TrÄdgÅrdsmÖbelmang, 6 delar, 1900 tal

Renoveringsobjekt Grönmålat trä, svart gjutjärn. Bord höjd 64 cm, 122 x 62 cm. Soffa längd 126 cm, stolar bredd 66 cm. Sitthöjd soffa & fåtöljer 40-43 cm. Sex lösa, något långa ribbor, medföljer.

Åldersrelaterat slitage. Skador. Lagningar. Senare målning. Renoveringsbehov.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK