Design Konstglas
1173706
Sven Palmqvist
(1906-1984)
Sven palmqvist, skål ravenna signerad 1971

SVEN PALMQVIST, skål Ravenna signerad 1971

Signerad Orrefors Ravenna nr 4791 Sven Palmqvist, diameter 18, höjd 9 cm.

Obetydligt ytslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK