Konst Contemporary
1173781
Lars Lerin
(Född 1954)
Lars lerin, olja på pannå signerad

LARS LERIN, olja på pannå signerad

Landskap med byggnader, 25,5 x 30 cm

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
15 000 SEK