Konst Contemporary
1174000
Johan Strandahl
(Född 1966)
Johan strandahl, tusch och akvarell på papper, signerad och daterad 2011 på etikett à tergo

JOHAN STRANDAHL, tusch och akvarell på papper, signerad och daterad 2011 på etikett à tergo.

Utan titel. 50 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T1
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

7 500
703
781
Utropspris
15 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (4 bud)
11 sep 15:23
7 500 SEK
6 sep 19:49
5 000 SEK
6 sep 13:11
2 222 SEK
5 sep 10:45
1 000 SEK