1174007
Olavi Laine
(1922-1983)
Olavi laine, olja på duk, signerad

OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.

Tre damer, 81 x 65 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - H44
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 3 minuter
100
1 067
111
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 110 EUR. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
10 sep 20:47
100 EUR