1174182
BORDSLAMPOR, ett par, stengods, Michael Andersen & Son, Danmark, 1960-tal.
Bordslampor, ett par, stengods, michael andersen & son, danmark, 1960 tal

Bordslampor av stengods med blå glasyr. Numrerad 6096-2. Total höjd 53 cm.

Ej funktionstestad. Helhetsintrycket är gott. Smärre märken.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - Z1
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 400
319
354
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
29 aug 6:22
3 400 SEK
29 aug 6:22
3 200 SEK
29 aug 6:22
3 200 SEK
25 aug 22:34
1 800 SEK
22 aug 19:27
1 000 SEK