Möbler Bord
1174240
SÄNGBORD, ett par, Art Déco, 1930-tal
SÄngbord, ett par, art déco, 1930 tal

Fanerade med bonat trä. Svärtade socklar. En låda i sarg. Bredd 55 cm, höjd 50 cm, djup 38 cm.

Slitage. Märken. Fanerskador. En knopp senare.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H138
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar
2 000
187
207
Utropspris
3 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 2 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (3 bud)
20 sep 9:03
2 000 SEK
16 sep 22:38
1 500 SEK
16 sep 13:02
300 SEK